Araç Giydirme Ankara

 

ARAÇ GİYDİRME ANKARA

Araç Giydirme daha eski zamanlarda ticaret ile uğraşan (taksi, minibüs, dolmuş vb.) kişilerin araçlarına uygulatmak istedikleri bir seçenekti. Bunun nedenlerinden en önemlisi ticari araçların satışı sırasında fiyat kaybının yaşanmamasıydı. Artık zamanımızda çok fazla araç sahibi, aracının hem tasarım hem de daha güzel bir görünüm ile kullanmak için (işlem uygulanacak araç sıfır kilometre olsa dahi) araç folyo kaplama/renk değişim yaptırma hizmetini tercih etmektedir.

Araç kaplama alanında öncü en uygun fiyat kalite seçeneklerine sahip firmaların başında gelmektedir.

Araç Giydirme Fiyatları

Ekonomik olarak daha uygun seçenekler arasında yer alan folyo kaplama seçeneği genel olarak tercih edilen uygulamaların başında gelmektedir. Türkiye şartlarında boya işlemi görmüş bir arcın ikici el fiyatı çok aşağılara düşmektedir. Bu fiyat düşümünün önüne geçmenin en etkili yolu Ankara Araç kaplama seçenekleri içerisinde folyo kaplama seçeneğini değerlendirmektir. Kusursuz olarak uygulanmış bir folyo kaplama işlemi araç satımı sırasında 5 ile 10 saatlik bir çalışma neticesinde eski haline getirilebilmekte bu sayede araçta ki fiyat kaybının önüne geçilmektedir.

Folyo kaplama işlemi gerçekleştirirken dikkat edilmesi gereken en önemli husus parça sökümüdür. Kaplama yapılırken parça söküm işlemi gerçekleşeceğinden dolayı müşteri ve işlemi gerçekleştirecek firma arasında tam bir mutabakat sağlanması zaruridir.

Ankara Araç Kaplama Modelleri

Araç kaplamanın kaliteli PVC ürünlerin kullanıldığı malzemelerden yapılması önemlidir.

Kaplama işlemini yaptıracak olan kişinin;

  • Kullanılacak malzemenin faturasını kontrol etmesi
  • Faturada adı geçen şirketlerin internet üzerinden araştırmasını yapması
  • Yurt dışı menşei ürün üreten firmaları tanıması
  • Uzak doğuda üretilen kaplama malzemelerinden uzak durması
  • İşlemi gerçekleştirecek olan firmadan kaşeli imzalı bir garanti belgesi temin edilmesine dikkat etmesi yapılan işlem sonucunda mağdur olmaması için uygulaması gereken seçeneklerdir.

Ankara araç kaplama iki ayrı model ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Bu seçenekler cast folyo ve rapid air olarak ikiye ayrılmaktadır.

Cast Folyo: En kaliteli kaplama çeşitlerinin ilk sırasında yer alan bir kaplama seçeneğidir. Dayanıklılığın üst seviyede olması tercih sebebidir. Sadece araç kaplama için üretilmesi kalitenin üst seviyede olmasını sağlamaktadır.

Rapid Air: Araç kaplama işlemlerinin en üst seviyesinde uygulanan işlemdir. Günümüz şartlarında bu uygulamadan daha kaliteli olanı bulunmamaktadır. Kolay uygulanabilme özelliği hızlı yapılma özelliği ile birleşerek çok kaliteli sonuçların alındı bir kaplama çeşididir. Söküm sırasında ki kolaylık ise müşteriler tarafından tercih edilmesini sağlamaktadır.

Ankara araç kaplama yaptırmak isteyen müşterilerin en önemli avantajları arasında fiyat kalite paritesinde ki tutarlılık gelmektedir. Birçok firmanın aksine kalite malzeme kullanılarak en yi fiyatlar ile hizmet veren firma sektörün öncüleri arasında yer almaktadır.

Araç kaplama işleminin yapılması esnasında uygulamayı yapan ustaların işinin ehli profesyoneller olması da çok önemlidir. İlk etapta bu etken ön plana çıkmasa da kaplamanın sökülme aşamasına geldiğinde profesyoneller tarafından uygulanmamış kaplama sorunlar çıkmasına neden olacaktır. Bunun sonucunda yaşanan sıkıntı aracınızın fiyatının düşmesine neden olacağından telafisi mümkün olmayan bir kayıp yaşamış olacaksınız.

Ankara araç kaplamada en kalifiye elemanlar yüzlerce saatlik iş tecrübesi ile bu kayıpları yaşamadan aracınızı hem istediğiniz görsel temalar ile kullanmanızı hem de satacağınız aracı mümkün olan en maksimum fiyata satabilmenizi sağlayacaktır.